JSN_TPLFW_TOGGLE_MENU

A Neptun-rendszerben FM (felmentett) kódjellel meghirdetett kurzusokat a foglalkozások látogatása helyett azoknak a hallgatóknak kell felvenniük, akik az előző tanév azonos félévében már megszerezték az adott tárgyból az aláírást, de nem tettek eredményes vizsgát. A vizsga anyaga a jelen félévben a 00 (vagy E) kurzuskódnál meghirdetett vizsgáéval egyezik meg, és a honlapunkon a jelen félévnél, a 00 (vagy E) kurzusnál (lesz) található (legkésőbb a szorgalmi időszak végéig). Genetika és genomika tárgyból a vizsgán, mind az előadások, mind a gyakorlatok anyagát kérdezzük.
Kérem, hogy aki jogosult és felveszi az FM kurzust, az ne regisztráljon a rendes (00, A1...) kurzusokra.
Az FM kurzushoz foglalkozások (előadások, gyakorlatok, félévközi beszámolók) nem tartoznak, viszont a vizsgaidőszakban szervezünk konzultációkat. FM kurzuson nincs demonstráció és így a vizsgába sem számít be. A kollokviumi jegy a vizsgán (gyakorlat és elmélet) elért eredménnyel egyezik meg.
Honlapunkhoz oktatási anyagaink eléréséhez a jelszót a Neptunban, a kurzus lapon, az WEB-cím sorában találják meg.

További részletekért lásd a TVSZ 16.§ 7. bekezdését.

Segítség a belépéshez:
A felhasználónév és jelszó megtekinthető a Neptunban.

Igazgatóhelyettes:
Dr. Szalai Csaba
+36 1 210 2930 / 56236

Tanulmányi felelősök:
Sejttan / Biológia:
Dr. Fülöp A. Kristóf
+36 1 210 2930 / 56253

Immunológia:
Dr. Holub Marianna
+36 1 210 2930 / 56234

Genetika és genomika:
Dr. Hegyesi Hargita
+36 1 210 2930 / 56326

Kedves Hallgatók!

COVID hiányzás pótlására igény szerint zoom konzultációt biztosítunk.
Ezt a linket használja akkor is, ha bármilyen okból személyes találkozóra van szüksége.
Időpont: szept. 18-tól minden pénteken 16:00
Register in advance for this meeting:
After registering, you will receive a confirmation email containing information about joining the meeting.

Üdvözlettel, Hegyesi Hargita

Tanulmányi iroda: